Матраци для дорослих та дітей з доставкою від виробника до клієнта у Львів

Матраци для дорослих та дітей з доставкою від виробника до клієнта у Львів

 1405 UAH

 Киев| 19 Февраля 2017 20:49| №: 1845492| Просмотров: 0 |«предыдущее  следующее»  к списку объявлений
 
 
 

  • Матраци для дорослих та дітей з доставкою від виробника до клієнта у Львів
Виробник матраців Рівненська компанія Бонато пропонує ортопедичні матраци для дорослих та дітей з доставкою в міста Львів, Дубно, Броди, Радивилів, Буськ, Дубляни, Винники. Замовлення вартістю понад 1500 гривень доставляються безкоштовно нашим транспортом Вам під під’їзд. Машина їздить трасою Рівне-Львів двічі на тиждень, тому замовлений матрац Ви отримаєте за 2-3 робочих дні. За матраци стандартних розмірів можна розрахуватися при отриманні Вашого замовлення.
Є можливість виготовити матраци нестандартних і індивідуальних розмірів та форм (наприклад круглі).
Ми виробляємо двосторонні матраци на пружинах з’єднаних між собою, та де пружини в окремих карманах.
Бонато використовує лише якісні наповнювачі, більшість яких виготовлена в країнах Європи, а саме: латексоване кокосове волокно, натуральний латекс, жорсткий пінополіуретан, войлок.
Усі матрацні чохли знімаються, а отже Ви бачите, що в середині матраца. Крім того, чохли можна попрати у низьких температурах. Свої матраци ми обшиваємо бяззю, жакардом, трикотажем з ефектом зима-літо.
Ми виробляємо продукцію з 2006 року, отож напрацювали ряд ходових та якісних матраців, які мають багато позитивних відгуків серед наших клієнтів.
З переліком наших матраців, цінами на них, їх наповненням та характеристиками можна ознайомитися на офіційному сайті компанії Бонато (bonato.com.ua).
Матраци розміром 80х190 см від 1405 грн, 160х200 см від 2615 грн. Ціни станом на лютий 2017 року.
Разом з матрацом у нас можна купити ліжка з натурального дерева бук, ортопедичні каркаси під матраци, наматрацники водонепроникні та з бязі.
Гарантія на м’які наповнювачі до 3-5 років та до 10 років на пружини.
З нами ви отримуєте безкоштовну та швидку доставку у Львів, Броди, Радивилів, Буськ, Винники, Дубляни, Дубно. Ціни виробника. Можливість зміни послідовності з наявних наповнювачів. Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Виготовлення матраців нестандартних форм та розмірів.
www.bonato.com.ua


Контактные данные
Автор: bonato24
ссылка: www.bonato.com.ua
телефон: 0667113216, 09870751
при звонке не забывайте,пожалуйста, сообщать, что вы нашли данное объявление на сайте БезГазет
цена: 1405
вид мебели: для дома
Постоянная ссылка на данное объявление:
Отправить ссылку по email
 
 

 Отметить объявление как

 
 
главная  |   |  Реклама на БезГазет  |  Работа на БезГазет  |  Условия использования сайта BEZGAZET.COM.UA  |  часто задаваемые вопросы  |  Карта сайта © Доска объявлений БезГазет